Kaip pirkti

Prekių pirkimo internetinėje parduotuvėje wwww.benesserenatura.lt vadovas

 

Prekes internetinėje parduotuvėje įsigyti užsisakant gali tik registruoti svetainės lankytojai, todėl prieš perkant visus maloniai kviečiame prisiregistruoti prie internetinės parduotuvės sistemos.

 

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami tik sklandžiam užsakymo įvykdymui ir Jūsų informavimui apie užsakymo vykdymo eigą!

 

Užsiregistruoti prie internetinės parduotuvės sistemos galite ir prieš prekių užsakymą ir jau suformavę pageidaujamų pirkinių krepšelį.

 

1. Norėdami įsigyti ir užsisakyti Jus dominančią prekę - nurodykite pageidaujamą kiekį ir spauskite mygtuką "užsisakyti".

2. Po 1-o žingsnio - prekė yra įkeliama į Jūsų virtualų pirkinių krepšelį. Apie sėkmingą prekės įtraukimą į pirkinių sąrašą Jūs esate informuojamas iššokančiu pranešimu. Norėdami tęsti naršymą internetinėje svetainėje - pasirinkite Jus dominančią prekę ar prekių grupę. Norėdami įsigyti ir užsisakyti jau išsirinktas ir į prekių krepšelį - virtualiai sukeltas prekes - spragtelkite ant prekių krepšelio nuorodos.

3. Pasirinkę prekių krepšelio administravimą Jus galite keisti pageidaujamų prekių kiekius, pašalinti prekes iš prekių krepšelio arba jei Jus tenkina išsirinktos prekės - galite tęsti prekių užsakymą spausdami mygtuką "atsiskaityti". Mygtukas "atsiskaityti" simbolizuoja ne tiesioginį pinigų pavedimo reikalavimą, o Jūsų apsisprendimo - įsigyti pasirinktas prekes patvirtinimą.

4. Sekančiame meniu lange Jums pateikiami du pasirinkimai:

1) Jei Jūs jau esate anksčiau prisiregistravę prie internetinės parduotuvės sistemos - tuomet Jums belieka suvesti Jūsų asmeninį prisijungimo vardą ir slaptažodį ir spragtelti prisijungimo mygtuką.

2) Jei dar nesate prisiregistravę prie internetinės parduotuvės sistemos - tuomet pasirinkite antrą punktą ir pažymėkite, jog esate naujas klientas. Jums pažymėjus, jog esate naujas klientas - Jums bus pateikiamas 6-ame pav. pavaizduotas registracijos meniu.

5. Visiems naujiems klientams pateikiama žemiau pavaizduota registracijos forma, kurioje suvedę asmeninius duomenis ir paspaudę mygtuką "toliau" - pasitikrinkite registracijos metu nurodytą el. paštą. Į registracijos metu nurodomą Jūsų el. paštą - bus atsiustas registraciją patvirtinantis el. laiškas.

7. Asmeniniame el. pašte patvirtinę Jums atsiustą nuorodą - Jus galite patvirtinti užsakymą spausdami mygtuką - "Užsakyti". Sėkmingai užsakę prekes -gausite patvirtinimą, jog Jūsų prekių užsakymas sėkmingai pateiktas.

 

Paieška

Virtuemart Extensions

Prekių krepšelis

Jūsų krepšelis šiuo metu tuščias

Mano paskyra


Mes siūlome: